Zielona herbata odchudza

Zielona herbata raczej nie kojarzy nam się z miłym słonecznym popołudniem na ciasteczku u koleżanki. Pijemy jej mało, w porównaniu do czarnej, o bardziej wyrazistym smaku. Zielona herbata niegdyś była przyrządzana z liści herbaty chińskiej. Jej picie zawdzięczamy dynastii Han, która upodobała sobie napój i to dzięki niej, doszło do upowszechnienia spożywania napoju. Miał on właściwości lecznicze, wspomagał trawienie, tamował krwawienie oraz kontrolował temperaturę ciała. Obecnie panuje na nią boom, ze względu na jej właściwości odchudzające.

właściwości odchudzające zielonej herbaty

Azjatycki napój

Obecnie zielona herbata pita jest najczęściej w Azji od Japonii aż po Środkowy Wschód. Powoli rozprzestrzenia się na Zachodzie i powstają coraz nowe jej rodzaje. Zielona herbata ma właściwości prozdrowotne, wpływa na zmniejszenie ryzyka zawału serca, jego choroby oraz zmniejsza zachorowalność na nowotwory. Sądzi się także, że wspomaga odchudzanie!

Pierwsze badania na ten temat przeprowadzono na Uniwersytecie Brimingham, gdzie wykazano, że po spożyciu ekstraktu z zielonej herbaty, spalanie tłuszczu nastąpiło szybciej. Zredukowano więcej, bo aż o 17% więcej tłuszczu niż po zażyciu placebo. Zielona herbata, oprócz pozytywnego wpływu na niwelowanie tkanki tłuszczowej, poprawia także tolerancję na glukozę.

właściwości odchudzające zielonej herbaty

Odchudzanie z ekstraktem z zielonej herbaty

Oprócz właściwości odchudzających zielona herbata doskonale gasi pragnienie i wspomaga efekty picia alkoholu. Pozytywnie wpływa na pracę serca – zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia. Powstrzymuje także choroby niszczące układ nerwowy, w tym chorobę Alzheiera lub Parkinsona, która niszczy ludzkie organizmy. Przeciwdziała także nowotworom, tym szczególnie niebezpiecznym dla kobiet – rakowi piersi. Pomaga także przy stwardnieniu rozsianym.

Zdrowa i smaczna!

Z zielonej herbaty powstaje bardzo dużo kosmetyków oraz maści. Międzynarodowa organizacja FDA stwierdziła, że zielona herbata może być dodawana do leków na receptę, co świadczy o jej skuteczności. Picie zielonej herbaty, używanie kosmetyków oraz suplementów diety z jej ekstraktem korzystnie wpływa na organizm i poprawia jego funkcjonowanie. Zminiejsza ryzyko zachorowań, nawadnia organizm i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej co czyni z niej bezpieczny i naturalny spalacz tłuszczu.

 

naturalny odchudzanie spalacz zielona herbata

Polecane produkty

International sales manager 22 379 76 23 sklep@realpharm.pl

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie adresu e-mail.

FreshMail.pl