Zielony jęczmień na redukcję

Zielony jęczmień na redukcję nie bez powodu jest coraz częściej stosowany przez kobiety i mężczyzn. Roślina to nic innego, jak niedojrzała wersja, która bogata jest w witaminy, składniki mineralne, aminokwasy egzogenne oraz błonnik, który przyspiesza metabolizm tłuszczu w organizmie oraz obniża stężenie cholesterolu we krwi. Zielony jęczmień jest zateim idealny na redukcję i jako uzupełnienie diety.

Właściwości

Roślina posiada także właściwości przeciwutleniające, dlatego pomaga podczas stanów zapalnych. Może także zmniejszyć ryzyko zachorowań na choroby wirusowe. Zielony jęczmień zawiera także błonnik nierozpuszczalny, który zmniejsza ryzyko zachorowań na raka jelita grubego. Jeżeli macie problemy z cerą, zielony jęczmień złagodzi objawy trądziku oraz owrzodzenia. Ze względu na wysoką zawartość chlorofilu, odkwasza organizm i równoważy środowisko kwasowe w organizmie.

Witaminy z grupy B, C, E, beta-karoten, żelazo, wapń, magnez oraz cynk to naturalna pomoc dla kości, stawów oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Beta-karoten odpowiedzialny jest za utrzymanie zdrowego wyglądu skóry. Może działać także odświeżająco, niweluje nieświeży oddech, wystarczy przepłukać zimnym sokiem gardło. Zielony jęczmień to także naturalna suplementacja, ze względu na zawartość naturalnych hormonów.

Zielony jęczmień na redukcję nie bez powodu jest coraz częściej stosowany przez kobiety i mężczyzn.

Redukcja z jęczmieniem

Jak jęczmień wspomaga proces chudnięcia? Zawartość błonników, pobudza metabolizm oraz dba o dobrą perystaltykę jelit. Dodatkowo po zjedzeniu produktów z wysoką zawartością błonnika pokarmowego czujemy się syci, a do wypróżnienia dochodzi znacznie później. Błonnik nierozpuszczalny hamuje zaparcia, które pojawiają się podczas redukcji masy tłuszczowej. Niestety, zielonego jęczmienia nie można dodać do sałatki czy surówki. Możliwy do spożycia jest jedynie w postaci sproszkowanej, soku lub rozdrobnionej trawy jęczmiennej.

Postać sproszkowaną uzyskuje się z odparowanego soku, dzięki czemu zachowuje się wszystkie marko oraz mikroelementy. Rozdrobniona trwa jęczmienna jest efektem długotrwałego suszenia w wysokiej temperaturze – składniki utleniają się przy jednoczesnym zmniejszeniu wartości odżywczych.

Zielony jęczmień na redukcję nie bez powodu jest coraz częściej stosowany przez kobiety i mężczyzn.

Sok można przygotować samodzielnie, proszek rozpuścić w szklance z wodą, sokiem, nie ma to różnicy w czym go rozpuścimy, gdyż jego smak nie jest intensywny.

Woda jednakże nie może być gorąca – wysoka temperatura powoduje zmniejszenie witamin oraz zablokuje wydzielanie się enzymów. Sok najlepiej pić przed jedzeniem, minimalnie 20 minut przed.

Zielony jęczmień to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć, prowadzą intensywny tryb życia, ale także dla sportowców, ze względu na zawartość aminokwasów egzogennych takich, jak leucyna czy fenyloalanina. Przeciwdziała także cukrzycy, zmniejsza ryzyko chorób naczyniowych, usuwa toksyny z organizmu. Regularne spożywanie jęczmienia sprzyja zwalczaniu wolnych rodników, wykazuje właściwości utleniające i wspomaga pracę organizmu.

 

 

Zielony jęczmień na redukcję nie bez powodu jest coraz częściej stosowany przez kobiety i mężczyzn.
jęczmień realpharm suplementy zdrowie zielony

Polecane produkty

International sales manager 22 379 76 23 sales@realpharm.eu

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie adresu e-mail.

FreshMail.pl