Ćwiczenia na jędrne piersi

Kobiece piersi różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także składem. Niektóre kobiety posiadają więcej tkanki tłuszczowej niż pozostałe dlatego, podczas procesu odchudzania ich piersi przechodzą do mniejszego rozmiaru. Każda z kobiet chciałaby, aby jej biust wyglądał ładnie, jędrnie i świetnie się prezentował. Jest kilka ćwiczeń, które pozwalają poprawić jego wygląd oraz kondycję.

Napinaj mięśnie

Jest to ćwiczenie, które wymaga zero wysiłku. Wystarczy stanąć wyprostowaną, złączyć ręce tak, jak do modlitwy. Łokcie powinny znajdować się w linii prostej i być odchylone do boków. Dociskaj dłonie do siebie przez 10 sekund. Pamiętaj o utrzymywaniu napięcia mięśniowego. Ćwiczenie należy powtórzyć 15 razy.

Ćwiczenia na jędrne piersi

Pompki

Wiemy, nienawidzicie ich, my także, ale wasz biust je pokocha! Podeprzyj się na dłoniach, rozkładając ciężar ciała na dłoniach oraz podudziach. Pamiętaj o tym, by twoje dłonie były rozstawione troszkę węziej niż szerokość barków. By sprawdzić czy są dobrze rozstawione, połóż się i podłóż je przy pachach. Opierając się na palcach wykonaj pompkę. Rób 10-15 pompek dziennie, a już po tygodniu zauważysz efekty.

Ćwiczenia na jędrne piersi

Hantle

Nie musisz dźwigać nie wiadomo ile kilogramów. Ale, zdziwimy Cię, kobieta bez problemu jest w stanie podnieć 40-60 kg, więc hantelek o wadze 2 kg to przy tym pikuś. Połóż się wygodnie, ugnij kolana. Rozłóż ręce i zacznij podnosić hantle do góry. Powtórz ćwiczenie 10 razy.

Ćwiczenia na jędrne piersi

Ćwiczenie z gumą

Gumę do ćwiczeń znajdziecie w każdym sklepie sportowym. Jest bardzo wdzięcznym sposobem na ćwiczenie, gdyż można kształtować z nią praktycznie wszystkie partie ciała. Przeciągnij gumę za plecami, na wysokości klatki piersiowej. Złap ją pewnie w dłonie i napinając gumę, próbuj złączyć łokcie przed sobą. Napinaj mięśnie, trzymaj je w tej pozycji 3-4 sekundy. Ćwiczenie powtórz 15 razy.

By zadbać o zdrowy i ładny biust naprawdę nie trzeba wiele. Proste ćwiczenia możesz wykonać w domu bez konieczności chodzenia na siłownie. Pamiętaj o prawidłowej postawie w ciągu dnia. Ściągaj łopatki do siebie i wypinaj pierś do przodu. Staraj się nie garbić. Możesz także wykonywać plank. Trzydzieści sekund dziennie także przyniesie efekty.

 

Polecane produkty

International sales manager 22 379 76 23 sales@realpharm.eu

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie adresu e-mail.

FreshMail.pl